Çin Sarayında Bir Bakire

Bir taraftan da aşkından vazgeçemiyor, onu yanı başında görebilmek için payaler veriyor.Aşk, entrika, esrarengiz ilişkiler...Çin Sarayında Bir Bakire, sizi bir başka dünyada gezdiriyor.

Responsive image
YAZAR
Pearl S. Buck
DOSYA BOYUTU
6,28 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9789944979450

PDF formatında Çin Sarayında Bir Bakire. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Çin Sarayında Bir Bakire kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Nobel ödüllü Pearl Buck'un ünlü romanı Çin Sarayında Bir Bakire, saraydaki iktidar mücadelesinin, entrikanın akıllara durgunluk veren yüzünü sürükleyici üslûpla ortaya koyuyor.İhtirasına gem vuramayan bir bakire… Sarayda söz sahibi olmak, kralın önüne geçmek için yapamayacağı yok…Esas aşkını bile geri plana itiyor, ama içindeki aşk ateşini söndüremeden, entrikasını sürdürüyor.Hedefine ulaşmak için birinci basamak saraya girmek… Önce saraya, sonra kralın yatağına giriyor. Entrikayla kralı pasifize ederken, halkını hiçe sayıyor… Bir taraftan da aşkından vazgeçemiyor, onu yanı başında görebilmek için payaler veriyor. Aşk, entrika, esrarengiz ilişkiler… Çin Sarayında Bir Bakire, sizi bir başka dünyada gezdiriyor.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 248Baskı Yılı: 2011e-Kitap: Sayfa Sayısı: 173Baskı Yılı: 2011Dili: TürkçeYayınevi: Avrupa Yakası Yayınları 


Pearl S. Buck. Nobel ödüllü Pearl Buck'un ünlü romanı Çin Sarayında Bir Bakire, saraydaki iktidar mücadelesinin...